GRACO FOTELIK ENHANCE BLACK-GRAY 0-25kg

599,00 zł brutto

Nowy produkt

GRACO FOTELIK ENHANCE BLACK-GRAY 0-25kgFotelik przeznaczony dla dzieci o wadzie od 0 do 25 kilogramów, wyróżnia się wyjątkową wygodą i łatwością

montażu.

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Pokonaj każdy dystans bezpiecznie z Enhance! Fotelik samochodowy grupy 0+/1/2,  oferuje bezpieczną podróż  tyłem do kierunku jazdy od urodzenia do ok. 4 lat
 (0-18 kg), oraz opcje przodem od 9 m-ca do ok. 7 roku życia (9 mcy-25 kg).
Maksymalizację bezpieczeństwa zapewniają dodatkowe zabezpieczenia jak wzmocniona stalowa rama, zintegrowana z zagłówkiem regulacja pasów bezpieczeństwa oraz ochrona przed uderzeniem bocznym, które są  gwarancją spokojnej podróży na każdym dystansie.

ATRYBUTY: 

  • FOTELIK SAMOCHODOWY 0+/1/2 (0-25KG)

Podróż tyłem do kierunku jazdy aż do ok. 4 roku życia (0-18kg). Łatwe przejście z fotelika  samochodowego grupy 0+/1 od urodzenia na fotelik grupy 1 od ok. 9 m-ca życia do 4lat (9-18kg) a następnie fotelik z grupy 2 od 4 roku życia do ok. 7 lat (15-25kg)

  • WZMOCNIONA STALOWA RAMA

Stalowa rama zapewnia większą wytrzymałość, stabilność i bezpieczeństwo podczas uderzenia.

  • REGULACJA KĄTA NACHYLENIA

4 pozycje regulacji; 1 pozycja opcja podróży tyłem do kierunku jazdy, 3 pozycje dla podróży przodem do kierunku jazdy zapewniają łatwość i komfort podczas każdej podróży.

  • SIDE IMPACT PROTECTION

Ochrona przed uderzeniami bocznymi – zapewnia dodatkowy spokój oraz silną ochronę głowy na każdym etapie użytkowania.

  • 5-PKT. PASY BEZPIECZEŃSTWA

Zintegrowany system regulacji wysokości pasów bezpieczeństwa z regulacją wysokości zagłówka. Schowek na pasy bezpieczeństwa podczas korzystania z fotelika w grupie 2 15-36kg.

  • INTEGRACJA PASÓW BEZPIECZEŃSTWA Z ZAGŁÓWKIEM

Automatyczna regulacja 5- punktowych pasów bezpieczeństwa  ze zintegrowanym zagłówkiem bez konieczności przekładania pasów - zapewnia ich odpowiednie i szybkie dostosowanie do wzrostu  dziecka. 

  • SPECYFIKACJA 

WYMIARY PRODUKTU:  L 55.4 x W 49.3 x H 62.2 cm

WAGA PRODUKTU: 8.47 kg 

Produkty powiązane