Nowy TREFL 14331 Puzzle 15 MAXI Kicia Kocia nad jeziorem 2+ Zobacz większe

TREFL 14331 Puzzle 15 MAXI Kicia Kocia nad jeziorem 2+

24,90 zł brutto

781535

Nowy produkt

Puzzle dla dzieci z ulubionymi bohaterami sprawią wiele radości i zabawy każdemu dziecku!

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

PUZZLE KICIA KOCIA 2+


Kicia Kocia nad jeziorem to puzzle złożone z 15 elementów. Stworzone specjalnie z myślą o dzieciach powyżej 2 roku życia. Układankę tworzy 15 bardzo dużych, puzzlowych elementów, dzięki czemu dzieci poradzą sobie z samodzielnym ułożeniem obrazka. Zabawa rozwija zdolności manualne, spostrzegawczość i daje radość samodzielnego tworzenia. Kolorowy obrazek przedstawia bohaterów bajki Kicia Kocia.

Do produkcji puzzli dedykowanych młodszym dzieciom użyto materiałów ekologicznych i płótnowanego papieru eliminującego odbijanie światła, co gwarantuje bezpieczeństwo i radość zabawy.

Kicia Kocia – seria książeczek dla najmłodszych, opowiadających o przygodach tytułowej kotki. Każdy tytuł to okraszona sympatycznymi ilustracjami historia, która zarówno bawi, jak i uczy – książeczki poruszają tematy ważne w życiu 2 – 3 latków w zrozumiały dla nich sposób. Dzięki Kici Koci dzieci mogą dowiedzieć się m.in. jak wygląda dzień w przedszkolu, wizyta u lekarza, dlaczego warto posiadać dobre maniery, lub jak wygląda praca policjantów i strażaków.


SPECYFIKACJA
• Producent: Trefl
• Kod produktu: 14331
• Wymiary opakowania: 40 x 27 x 5 cm
• 15 dużych elementów
• Puzzle przeznaczone dla dzieci od 2 lat