CANPOL 35/232 Butelka szeroka antykolkowa 240ml Bonjour niebieska

21,90 zł brutto

781067

Nowy produkt

Butelka antykolkowa EasyStart to nowość marki CANPOL. Ułatwia karmienie maleństwa, a zaworek antykolkowy zapobiega powstaniu pęcherzyków powietrza w pokarmie.

Więcej szczegółów

6 Przedmioty

Więcej informacji

Butelka antykolkowa EasyStart Bonjour Paris -  stworzona została z myślą o najmłodszych dzieciach. Gwarantuje łatwy start w karmieniu i umożliwia łączenie karmienia piersią i butelką. Jej miękki smoczek - kształtem zbliżony do kształtu piersi mamy, ułatwia dziecku akceptację butelki, a skuteczny zaworek antykolkowy zapobiega powstawaniu pęcherzyków powietrza w pokarmie i tym samym redukuje ryzyko powstawania kolek, bólów brzuszka, nadmiernego odbijania i gromadzenia się gazów. Butelkę wyróżnia też oryginalny design. 


Butelka EasyStart Bonjour Paris wykonana została z bezpiecznego, wolnego od BPA materiału. Jest lekka, przejrzysta, a specjalnie wyprofilowany kształt zapewnia wygodę w użytkowaniu. Posiada czytelną i precyzyjną skalę, która umożliwia szybkie przygotowanie pokarmu, a szeroki otwór ułatwia utrzymanie higieny butelki i smoczka. Jest kompatybilna z laktatorami Canpol babies, dzięki temu odciągnięty pokarm możesz od razu podać maluszkowi.

Pojemność 240ml.

Produkty powiązane