Pojazdy akumulatorowe

Pojazdy akumulatorowe to idealne rozwiązanie na udany prezent jak również podarowanie młodemu użytkownikowi radości-doznań płynących podczas pokonywania drogi w inny sposób a niżeli w wózku, pojazdy na akumulatorowe zapewniają mnóstwo doznań poprzez efekty dźwiękowe oraz świetlne. Rodzic podczas użytkowania pojazdu posiada stałą kontrolę nad kie...

Pojazdy akumulatorowe to idealne rozwiązanie na udany prezent jak również podarowanie młodemu użytkownikowi radości-doznań płynących podczas pokonywania drogi w inny sposób a niżeli w wózku, pojazdy na akumulatorowe zapewniają mnóstwo doznań poprzez efekty dźwiękowe oraz świetlne. Rodzic podczas użytkowania pojazdu posiada stałą kontrolę nad kierunkiem oraz prędkością z jaką porusza się dziecko za pomocą pilota. Starsze dzieci mogą prowadzić pojazd akumulatorowy własnoręczne gdzie poczują prawdziwą radość z prowadzenia pojazdu.

Więcej

Pojazdy akumulatorowe W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Motocykle
  • Terenowe, 4x4

    Pojazd na akumulator dla dzieci z napędem 4x4. Auto na akumulator nie tylko sprawi dużo radości dla dziecka jak również rodzica który za pomocą pilota do zdalnego sterowania będzie posiadać kontrolę nad kierunkiem w którym samochód na akumulator się porusza a jednocześnie jak każdy poczuje radość z prowadzenia pojazdu.

  • Licencjonowane

    Pojazd na akumulator na licencji producentów marek samochodowych. Auto na akumulator marki MERCEDES, BMW, AUDI nie tylko sprawi dużo radości dla dziecka jak również rodzica który za pomocą pilota do zdalnego sterowania będzie posiadać kontrolę nad kierunkiem w którym samochód na akumulator się porusza a jednocześnie jak każdy poczuje radość z prowadzenia pojazdu.

  • Osobowe
  • Quady
  • Traktory